Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Ataşehir'de inanılmaz çifte cinayet

Ataşehir'de inanılmaz çifte cinayet

Ataşehir'de inanılmaz çifte cinayet
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2406 Beğen : 0

İstanbul’da çifte cinayet. “Bekâr oğlumla gelinimi öldürdüm” diyerek cinayeti üstlenen Leyla Ertuğrul cinayet gerekçesi olarak önce “İlişkileri vardı”, sonra “Gelinim bizi borca batırdı” dedi. Polis anne ile oğlu çapraz sorguya aldı.

İSTANBUL’da önceki gün Uğur Ertuğrul’la (34) eşi Neslihan Ertuğrul (29), 6 yaşındaki oğullarını da alıp Ataşehir, Kayışdağ mahallesinde, aynı sokakta oturduğu annesi Leyla Ertuğrul’un (52) evine gitti. Baba Adnan Ertuğrul (57) ile anne Leyla Ertuğrul, torunlarını berbere götürdü. Çocuk tıraş olurken Leyla Ertuğrul eşine eve gideceğini söyleyerek berberden ayrıldı. Evine geri dönen Leyla Ertuğrul, bir şirkette şoförlük yapan bekar oğlu Bahattin Ertuğrul (31) ile büyük oğlunun eşi Neslihan Ertuğrul’un kafalarına birer kurşun sıktı. Bahattin Ertuğrul evin koridorunda hayatını kaybederken, balkona kaçmaya çalışan Neslihan Ertuğrul ise ağır yaralandı.

Kendini ihbar etti

Leyla Ertuğrul, olayın ardından 155 polis ihbar hattını arayarak, oğlu ve gelini vurduğunu söyledi. Kayışdağı Caddesi üzerine çıkan Leyla Ertuğrul, polisten kendisini almalarını istedi. Bir ekip Kayışdağı Caddesi üzerine giderek Leyla Ertuğrul’u gözaltına aldı. Diğer ekip de Mesire Sokak’taki eve gitti. Apartmanın en üst katındaki daireye çıkan polisler, kanlar içinde yatan Bahattin Ertuğrul’un cesediyle karşılaştı.

‘İlişkileri vardı’

Polis, balkondaki Neslihan Ertuğrul’un hayatta olduğunu fark ederek, sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tüm müdahalelere rağmen Neslihan Ertuğrul’u hayata döndürmeyi başaramadı. Polis, Leyla Ertuğrul’la, büyük oğlu Uğur Ertuğrul’u çapraz sorguya aldı. Leyla Ertuğrul polise verdiği ilk ifadesinde bekar oğlu ile gelini arasında bir ilişkiden şüphelendiği için öldürdüğünü söyledi.

Borç yüzünden

Gelini Neslihan Ertuğrul’u kafasından ve göğsünden, küçük oğlu Bahattin Ertuğrul’u da kafasına sıktığı tek kurşunla öldüren Leyla Ertuğrul, emniyette sustu. Adliye’de “Gelinim bizi borca batırdı” dedi.

Karıncayı bile incitemezdi

Ertuğrul ailesinin akrabalarından M. Ertuğrul, Leyla Ertuğrul’un çok sakin bir kadın olduğunu belirterek, “Böyle bir cinayeti işlemişse bile nasıl yapmış anlam veremiyorum. Çünkü bir karıncayı dahi incitmeyecek bir kadındır” diye konuştu.

Evlenecekti

ÖLDÜRÜLEN Bahattin Ertuğrul’un arkadaşı Ö.A. “Bahattin bana para biriktirdiğini ve evlenmek istediğini söylüyordu. Sevgilisi olup olmadığını bilmiyorum ama ‘2 ay sonra nişan yapmayı planlıyorum’ demişti” diye konuştu.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler