Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Ak Parti, Saadet Partisi'ne ne teklif etti?

Ak Parti, Saadet Partisi'ne ne teklif etti?

Ak Parti, Saadet Partisi'ne ne teklif etti?
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1804 Beğen : 0

Genel Başkan Mustafa Kamalak partisine Milli Görüş geleneğine ilişkin değerlendirmeler yaparken geçen genel seçim öncesi partisine yapılan vekillik teklifini açıkladı.
Kamalak dün sabah kahvaltıda bir araya geldiği bir grup gazeteciyle sohbet ederken kısa süre önce partisini kapatan Abdüllatif Şener’i, Ak Parti ’ye katılmak istemeyen HAS Partililer’i ve AK Parti ’deki 3 dönem yasağı küskünlerini, “Baba ocağı biziz, kucağımız da, gönlümüz de size açık” diyerek davet etti.


"BAŞKANLIK DİVANI REDDETTİ"

AK Parti ’ye katılmaya hazırlanan Numan Kurtulmuş’un SP’de Genel Başkan olduğu günlerde hep, “İçimizdeki gizli AKP ’lilerden korkuyorum” dediğini anımsatan Kamalak, şöyle konuştu:“Tayyip Bey her ne kadar ‘Milli Görüş gömleğini çıkardık’ dese de o gömleğin kendisinde izi var, Numan Bey ise hiçbir zaman Milli Görüşçü olmadı. Sonuçta da o noktaya geldi. Oraya makam mevki için mi gidiyor, bilemiyorum ama benim hep söylediğim bir şey vardır; dünyada en acınacak insan idealini yitirmiş, davasını satmış insanlardır, elde ettikleri makam ve mevkiler de sattıkları davanın bedelidir.”
Genel seçim öncesi yapılan 25 milletvekili teklifine ne yanıt verdiklerini ise Kamalak şöyle açıkladı, “Başkanlık Divanı’mızda da gündeme gelen bu teklifi tartışmaya bile değer görmeyerek reddettik.”Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler