Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem ABD'de iki Türk kızı ölü bulundu

ABD'de iki Türk kızı ölü bulundu

ABD'de iki Türk kızı ölü bulundu
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1950 Beğen : 0

Yerel haber sitesi KSL.com’a konuşan emniyet yetkilileri kızların isimlerinin Betül Eryıldırım ve Merve Tokel olduğunu açıkladı. Tokel'in bedeninin Çarşamba günü, Eryıldırım'ın ise dün bulunduğu belirtildi.

Tokel’in cansız bedeni, Bullfrog’un popüler yüzme alanlarından biri olan gölde seyreden bir teknenin kaptanının şans eseri fark etmesi sonucunda bulundu.

Bunun üzerine ABD Milli Parklar Dairesi’nden dalgıçların ve Utah Kamu Güvenliği Birimi’nden helikopterlerin yürüttüğü arama çalışmalarında Eryıldırım’ın bedeni de Tokel'in bulunduğu yerin yakınında tespit edildi.

Yaz tatilinde çalışmak için gittiler

İkisi de 21 yaşında olan kızların yaz tatili süresince çalışmak için geldikleri Bullfrog’da marinada çalıştıkları ifade edildi. Başlangıçta bir cinayet ihtimalini gözardı etmeyen yetkililer, daha sonraki açıklamalarında olayın kaza olduğunu ifade etti.

Kızların çok yakın arkadaş olduğu, doğum günlerinin arasında sadece 8 gün olduğu belirtildi.
Eryıldırım’ın Facebook sayfasından Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci olduğu öğrenildi.(hürriyet)Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler