Genel Dini Haberler

Rusya: Kıyamet gelmiyor!

Rusya: Kıyamet gelmiyor!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Genel Dini Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2290 Beğen : 0

ABD’de yayımlanan New York Times gazetesinin haberine göre, Rusya’nın Çin sınırına yakın bir kadın hapishanesindeki mahkûmların toplu halde histeri krizi geçirmesi üzerinde bir rahip göreve çağrılırken Acil Durumlar Bakanı Vladimir Puçkov “Kıyamet gelmiyor” açıklaması yaparak yüreklere su serpmeye çalıştı.
‘Dünyanın durumunu inceleyen bilim kurumlarına erişimi olduğunu’ vurgulayan Puçkov ‘güvenle dünyanın sona ermeyeceğini açıklayabileceğini’ duyurdu. Fakat batıl inançları kuvvetli Rus halkı ülkenin dört bir yanında marketlere saldırıp stoklamak için kibrit, bakliyat, şeker ve mum almaya devam ediyor.

‘Lütfen kimse panik yapmasın’
Rus meclisi Duma’nın bünyesindeki çevre komitesinden vekil Leonid Ogul “Devamlı dünyanın sonu hakkında konuşmak sağlıklı değil, bir doktor olarak söylüyorum. Herkesin sinir sistemi farklı. Bazıları böyle haberleri gülerek karşılar, kimileri paniğe kapılır” dedi. Geçen hafta milletvekilleri Rusya’nın en büyük üç yayın kuruluşuna bir mektup göndererek kehanet hakkında yayın yapılmamasını istedi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler