Genel Dini Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Genel Dini Haberler Nasrallah Arap ülkelerine çok sert çıktı

Nasrallah Arap ülkelerine çok sert çıktı

Nasrallah Arap ülkelerine çok sert çıktı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Genel Dini Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 3706 Beğen : 0

Beyrut'ta, örgütün yayın organı ''El-Manar'' televizyon kanalından taraftarlarına seslenen Nasrallah, Arap ülkelerini eleştirerek, ''Arap devletleri sadece Kızılay görevi yapabilir ve cenaze töreni düzenlemeye yararlar'' diye konuştu.

SURİYE'YE SİLAH GÖNDERİRLER AMA...
İsim vermeden bir Arap ülkesinin Dışişleri Bakanına da eleştiri yönelten Nasrallah, ''Suriye'ye silah gönderirler ama Filistin'e bir kurşun dahi gönderemezler. Eğer onlar koyunlaştılarsa, Filistin'de, Lübnan'da ve birçok Arap ülkesinde arslanlar ve kahramanlar var. İran, Suriye ve Lübnan geçmişte olduğu gibi hiçbir zaman Gazze'den vazgeçmeyecektir. Biz dini ve insani görevimizi yerine getiriyoruz'' dedi.

“DİRENİŞ DİK DURDU”
Nasrallah, ''Gazze'deki direniş, dik durdu, karşılık verdi ve işgalcilere kendi şartlarını dayatma aşamasına geldi'' ifadesini kullandı.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler