Genel Dini Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Genel Dini Haberler Düşen Meteor Yeni Bir Tarikat Doğurdu

Düşen Meteor Yeni Bir Tarikat Doğurdu

Düşen Meteor Yeni Bir Tarikat Doğurdu
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Genel Dini Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 3319 Beğen : 0

Rusya'nın Çelyabinsk bölgesinde geçtiğimiz şubat ayında düşen meteorla ilgili yeni bir tarikat ortaya çıktı. Çelyabinsk Meteoru Kilisesi inanırları meteoru tanrının işaret olarak gönderdiğine inanan bir grup, meteorun kıyametin habercisi olduğunu iddia ediyor.

Yerel basının haberine göre, Çelyabinsk'te 15 Şubat'ta düşen meteorla ilgili yeni bir senaryo daha türedi. Çebarkul Gölü'ne düşen meteorun kıyamet habercisi olduğunu, gölün dibindeki metor parçalarının kıyamete yol açabilecek güçte olduğunu savunan tarikat üyeleri, meteorun parçalarının kendilerine verilmesini talep ediyor.

Yeni tarikarın temsilcileri, “dindar olmayan kişilerin meteorun parçalarına ulaşmaya çalışmasının, Suriye'deki çatışmaları tetiklediği” inancında. Çelyabinsk Meteoru Kilisesi adlı grubun başı Andrey Breyviçko, “15 Şubat sadece Urallar için değil, tüm dünya için harikulade bir gün. İnsanoğlu kainat ve ahlaki değerleri hakkında bilgilendirildi” açıklamasında bulundu.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler