Genel Dini Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Genel Dini Haberler Ayetullah Ahteri Ehlader’i Ziyaret Etti

Ayetullah Ahteri Ehlader’i Ziyaret Etti

Ayetullah Ahteri Ehlader’i Ziyaret Etti
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Genel Dini Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 3018 Beğen : 0

Programdan önce internet üzerinden yayın yapan "Fıkıh Medresesi" site yetkililerinden Cevadi site ve yayınlanan dersler hakkında kısa bir sunum gerçekleştirdi.

Ardından Kuran-ı Kerim tilaveti için kürsüye davet edilen Ehlader Yönetim Kurulu üyelerinden Ş. Mikail Gürel, güzel ve manevi sesiyle katılımcıların yüreğine hitap etti.

Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Ehlader Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Hasan Kanaatlı, selamlama konuşması yaparak Ehalder'in planları hakkında bilgiler verdi.

Ş. Hasan Kanaatlı'nın ardından söze başlayan Ayetullah Ahteri;

"Bana burada bulunmak şerefini bahşeden Allah'a şükürler olsun. Sizler Ehlibeyt mesajının tebliğcileri ve temsilcilerisiniz. Bu vazifenizi yerine getirirken ihtiyaç duyacağınız en önemli şey sağlamış olduğunuz bu birliği korumak ve aranızdaki bağı daha da güçlendirmektir" dedi.

Konuşmasının devamında İlahi mesajı insanlara ulaştırmak adına Peygamber efendimizin ve Ehlibeyt'in çekmiş olduğu sıkıntılara ve izlemiş oldukları siyasi tutumlara değinen Ayetullah Ahteri, programa katılan alimlere tavsiye ve nasihatlarda bulundu.

Ayetullah Ahteri'nin konuşmasının ardından Ehlader Genel Sekreteri Ş. Kadir Akaras teşekkür konuşması yaparak, Ehlader'in yakın zamandaki projeleri hakkında kısa bilgiler sundu.

Program sunulan ikram yemeği ile sona erdi.

Ehlibeyt Haber Ajansı ABNAYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler