Dini Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Çocuk Tacizcisi Sapık Tarikat Liderine 10 Yıl Hapis

Çocuk Tacizcisi Sapık Tarikat Liderine 10 Yıl Hapis

Çocuk Tacizcisi Sapık Tarikat Liderine 10 Yıl Hapis
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Dini Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 3549 Beğen : 0

Improvement Foundation (Kendini Geliştirme) kültü lideri Vyacheslav Vesnin (47) lideri Rusya'da yargılandığı davda 10 yıl hapis cezasını çarptırıldı. Vyacheslav Vesnin küçük çocukları striptiz yaptırmak, çocukların yanında cinsel ilişkiye girmek suçundan suçlu bulundu. Kültün liderlik kademesindeki diğer dört kişide 4 - 7 yıl hapis cezalarına çarptırıldı.

Davanın Geçmişi ve Kültün İnançları

2010 yılında Rusya’nın Orenburg kentinde polis, kişisel gelişim kurumu adı altında “kontrolsüz” grup seks seansları düzenleyen eski bir psikiyatrı tutukladı. Pravda gazetesinin haberine göre polis, 108 kişiyi “seans esnasında” bastı ve grup lideri Vyacheslav Vesnin ile birlikte gözaltına aldı. Operasyonda 500 kadar fotoğraf ve bir de üye listesi ele geçirildi.
Reşit olmayan 12 çocuk da var
150 kişilik listede reşit olmayan 12 kişinin de bulunduğu öğrenildi. Öte yandan haber sitesi Lifenews.ru, dedektifler tarafından el konulan bazı görüntüleri yayınladı. Çekimlerden birinde, genç bir kız bir adamın önünde striptiz yapıyor. Bir diğer videoda ise küçük çocuklar müstehcen sözleri olan şiirler okurken yetişkinler de gülerek alkış tutuyor. Grubun üyeleri çocukların yanında ilişkiye giriyor, uzun dönemli olarak liderlerinin evinde yaşıyor, et ve alkol tüketmiyor.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Resim Galeri

  • Kültün Lideri
  • Kültün Liderleri

Haberler