Paranormal Olaylar

Ana Sayfa Gizli İlimler Paranormal Olaylar Britney SPEARS Neden 4,5 Milyon Poundluk Villasından Vazgeçti ?

Britney SPEARS Neden 4,5 Milyon Poundluk Villasından Vazgeçti ?

Britney SPEARS Neden 4,5 Milyon Poundluk Villasından Vazgeçti ?
Yazan : Aysun Eylem Tarih : Kategori : Paranormal Olaylar Yorumlar : 0 Okunma : 3773 Beğen : 0

Evet, villadaki tekinsizlik vak’aları ünlü şarkıcıyı bu kararı almaya zorladı. Yaygın basında çıkan haberlerden anlaşıldığı kadarıyla; B. Spears’ın dokuz yatak odalı villasında ardı arkası kesilmeyen paranormal etkinlik ünlü şarkıcıyı çılgına çevirdi.

California’nın seçkin turistik yörelerinden biri olan Malibu’daki villada deneyimlenen tekinsizlik vak’aları arasında aportüründe oluşumlar da gelen haberler arasında yer almıştır. Ünlü yıldızın(adının açıklanmasını istemeyen) yakın arkadaşlarından alınan bilgiye göre, “Britney bu villa tarafından sanki obsede edilmiş durumdaydı. Villanın içinde, tanımlanamayan ve nereden geldiği belli olmayan her türden ses işitmesine karşın kendini son derece yalnız hissediyordu. Villadaki tüm eşyalar kendisi için birer rahatsızlık kaynağı haline gelmişti. Son zamanlarda davranışlarında gözlenen garipliklerle, içinde bulunduğu duygusal karmaşanın nedeni beklide buydu…”

Bu lüks villanın B. Spears’dan önceki sahibi/kiracısı olan Alexi Csato, “Villanın tekinsiz olduğunu ve ailesinin orada korkunç deneyimler yaşadığını” ifade etmiştir. Villanın eski sakinleri, bununla da yetinmeyerek yapının geçmişini inceledikleri zaman görmüşler ki burada bir kız çocuğu işkence yapılarak öldürülmüş. Eski sakinler de B. Spears’ınkilere benzer şikâyetlerle villadan olmuşlar.

Csato ailesinin verdiği bilgilere göre, kendilerinin orayı terk etmelerine neden olan tanımlanamayan ve nereden geldiği belli olmayan paranormal etkinliğe ek olarak yine bunlar kadar gizemli bir kadın ya da kız çocuk haykırışlarıyla zaman zaman irkiliyorlardı. Bayan Csato şunları da söylemekten kendini alamamıştır: “Britney’in tepkisine, oradan ayrılışına hiç şaşırmadım. Eğer onun oraya taşınacağını daha önceden bilseydim, kendisini uyarırdım.”

Benzer bir deneyimi de, yine ünlülerden Jennifer Love Hewitt Los Angeles’deki evinde yaşamıştır. Bu olayda, inceleme amacıyla J. L. Hewitt’in evine gelen bir medyum tekinsizlik nedeni olan bedensizle bağlantı kurmuş ve onu ikna etmeye çalışmıştır.

(KAYNAK: Psychic News, Dec.8’07Yazar Hakkında

  • Aysun Eylem

    Aysun Eylem