Komplo Teorileri

Ana Sayfa Gizli İlimler Komplo Teorileri Saddam Hüseyin’e Hizmet Eden Garson Kim?

Saddam Hüseyin’e Hizmet Eden Garson Kim?

Saddam Hüseyin’e Hizmet Eden Garson Kim?
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Komplo Teorileri Yorumlar : 0 Okunma : 3068 Beğen : 0

Irak’ın devrik olan lideri olan Saddam Hüseyin’in arşivlerinden çıkan bu fotoğraf herkesi şaşırttı. Fotoğrafta Saddam Hüseyin’e hizmet eden kişinin kimliği herkesi şok etti. Fotoğrafta Saddam’a hizmet eden garsonu tanıdınız mı?

Bu isim Saddam Hüseyin. Irak devrik lideri Saddam Hüseyin’in 2003 Nisan’ında yakalandıktan sonra asılarak idam edilmişti.

11 Eylül 2001’de, Dünya Ticaret Merkezi’ne yapılan saldırıların ardından, Saddam Hüseyin’in bir numaralı şüpheli haline gelmesi üzerine George Bush yönetimi, 20 Mart 2003 tarihinde, Irak’ta kitle imha silahı bulunduğu iddiasına dayandırılan bir işgal başlattı.

12 yıl süren BM ambargosunun ardından, bu kez yalnızca ABD ve İngiltere tarafından oluşturulan koalisyonun başlattığı operasyonla, Saddam Hüseyin, 9 Nisan 2003’te devrildi.

2003 yılında yakalanan Saddam Hüseyin Amerika’nın atadığı geçici hükümetin yönetiminde yargılanmıştı1982 yılında Duceyl’e 148 Iraklı Şii’nin öldürülmesinden sorumlulu tutularak 5 Kasım 2006’da idama mahkum edilmişti.

Peki fotoğrafta Saddam Hüseyin’in yanında gördüğünüz bu garson kim?

Fotoğraftaki kişi şu anda Rusya Devlet Başkanı olan Vladimir Putin’den başkası değil. Putin, KGB ajanı olduğu dönemlerde bu fotoğraf çekilmiş.

1975 yılında başladığı KGB kariyeri 35 yıl süren Putin’in Saddam Hüseyin ile olan fotoğrafı hem şaşırttı hem de düşündürdü.

İÇERİK RESİMLERİ

İÇERİK RESİMLERİYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi