Üyeler ve Forum Oyunları

motto dijital

 • melif ff
  melif ff
  dunyadinleri.com/melif9966
  buradaydı
  Cinsiyet : Bay
  Şehir : Bitlis
  Meslek :
  Giriş : 7
 • Yazan : melif ff Tarih : Kategori : Üyeler ve Forum Oyunları Cevaplar : 0 Okunma : 404 Beğeniler : 0
  motto dijital

  Motto: Bir Tasarımdan Daha Fazlası

  Motto online bir web tasarım atölyesi. Bu atölyede, site tasarımından E- ticaret konularına kadar hemen her şey yapılabilir. Tıpkı bir tekstil atölyesi gibi düşünün. Tekstil atölyesinde kumaşlar nasıl işlenerek ve elden geçerek güzel bir hal alıyorsa, bizim web tasarım atölyemiz de çeşitli içerik ve usta el dokunuşlarıyla güzel ve kazançlı bir sonuç ortaya koymaktadır.

  Müşteri Daima Haklı Değildir.

  Bilinen bir kavram vardır, "Müşteri Her Zaman Haklıdır'' şeklinde. Biz buna katılmıyoruz. Nedenini soracak olursanız bu kavram, müşteriyi çekmek için atılan bir palavradan başka hiçbir şey değildir. Müşterinin haksız olduğunu bildiği halde haklı olarak göstermek ve bunu dile getirmek, müşteriye şirin görünmekten başka hiçbir şey değildir. Biz site çalışanları ve bireysel kanaatimiz çerçevesinde bu laftan hoşlanmıyoruz. Kısa ya da uzun vadede bu söz, müşteri çekmek için işe yarayabilir fakat "müşteri için müşteri aramak" her şirket ve kuruluşun itibarını zedeler.

  Her Dediğinizi Uygulayamayız

  Eğer bir tasarımcı, sizin her istediğinizi olduğu gibi uyguluyorsa size geçmiş olsun. Çünkü tasarımcı, iş konusunda dost gibi olmalıdır. Gerektiğinde gerçekleri söylemekten çekinmemelidir. Yalnızca gerçek dost, size hoşunuza gitmeyen şeyleri söyler.

  Motto, kurmak istediğiniz sitenin içeriğini ve tasarımını titiz bir şekilde hazır hale getirir. Tasarımdaki yazı ve renk tonlamaları sitenizin ziyaretçileri için oldukça önemli bir yere sahiptir. İnsan gözü öncelikle güzel ve kendini bulduğu şeylere odaklanır. Bu yüzden tasarımınızı yaparken tüm bunlara dikkat ediyoruz

  Eğer kazanç sağladığınız ya da hobi olarak yazdığınız bir blog siteniz varsa daha iyi kazanç sağlamanıza yardımcı olacak içerikler üretebilir, sitenizin inşaasını yapabiliriz. Sitenizi inşaa ederken en yeni ve en gelişmiş teknolojik eklentilere yer veriyoruz

  Sosyal ağlarda sitenizi duyurarak daha çok ziyaretçi sağlamanızı kolaylaştırırırz. Bildiğiniz üzere bir blog ya da web sitesini ayakta tutan en önemli şey; ziyaretçi ve üye sayısıdır. Üye ve ziyaretçisi olmayan bir site, kalitesini duyuramaz ise yerinde saymaya devam eder.

  Kalitenizi Göstermeye Yardımcı Oluruz

  Kuracağınız ya da var olan site veya blog'unuzun kalitesini ortaya çıkarabilmek için en önemli etkenlerden birisi içeriğin cezbedici olmasıdır. Yazdığınız ya da paylaştığınız ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun dış görünüşü ve tasarımı iyi değilse, kaliteniz tam olarak ortaya çıkmaz. Bu da müşteri ve ziyaretçilerinizin site üzerindeki etkileşimlerini düşürerek, sitenizin gelişmesi ve ilerlemesini oldukça yavaşlatır.


  SEO Uyumu

  Sitenizin, Google aramalarında ilk sıralarda görülmesi ve Seo alt yapısının oluşması içinMotto Dijital daima yanınızdadır. Motto ile web sitelerinizin seo alt yapısını oluşturarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz

  Video Reklam

  Motto, reklam videolarında sizin sitenizin tanıtılmasına katkı sağlar. Hemen her alanda görülecek video reklamlarınız sayesinde ziyaretçileriniz artacak ve böylelikle daha geniş bir kitle tarafından tanınmış olacaksınız. Bu da daha fazla kazanç ve sitenin daha hızlı gelişmesi anlamına gelir.

  Ayrıca mottodijital’in tüm bu hizmetleri sayesinde, edinmiş olduğunuz kitle ve müşterilerinizi kazanca çevirebilir ve maddi olarak gelir elde edebilirsiniz. Bu sitenizi daha iyi noktaya getirmek için maddi anlamda rahatlatacaktır.

  Tüm bunların yanında, iş yaptığınız kurum ya da şirketi tanıtarak daha fazla iş almanıza yardımcı oluruz.

  Motto Dijital ile Hemen Kazanmaya Başlayın!

  İmza

İlgili Sayfalar : Üyeler ve Forum Oyunları