Yeşilçam Filmleri

Ana Sayfa Videolar Filmler Yerli Filmler Yeşilçam Filmleri Şaban Oğlu Şaban Kemal Sunal Şener Şen 1977 Full Tek Parça izle

Şaban Oğlu Şaban Kemal Sunal Şener Şen 1977 Full Tek Parça izle

Şaban Oğlu Şaban Kemal Sunal Şener Şen 1977 Full Tek Parça izle
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yeşilçam Filmleri Yorumlar : 0 Okunma : 12030 Beğen : 0

Türk Sinemasının tartışmasız en iyi komedyeni olan Kemal Sunal’ın en iyi filmlerinden bir tanesi olan Şaban Oğlu Şaban arşivimize eklenmiştir. 1977 yılı Türkiye yapımı komedi türündeki bu filmi izlerken oldukça keyif alıp kahkahalara boğulacaksınız.

Yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yaptığı filmin, Yapımcılığını ise Nahit Ataman ve yine Ertem Eğilmez ikilisi üstlenmişlerdir. Filmin Başrollerini Kemal Sunal, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Şener Şen, Halit Akçatepe, Sevda Aktolga, Ayben Erman ve Güler Ökten oynamışlardır.

Türk komedi filmlerinin duayenlerinin bir araya geldiği bu film gerçekden Kemal Sunal, Şener Şen ve Halit Akçatepe üçlüsünün bir arada çektikleri en komik filmlerden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Best Of Comedy sıralamasında 30 yaşını aşkın bu film halen 14. sırada kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Şaban Oğlu Şaban Full Online Hd Kalitesinde Bedava Tek Parça İzle.

Filmin Konusu : Çok iyi iki arkadaş olan Şaban ve Ramazan askerliklerini bitirmişlerdir. Şaban teskeresini aldıkdan sonra eski komutanı olan Hüsamettin’in yanında işe başlar. Fakat komutanını her fırsaatta çileden çıkartmayı başarmıştır. Birgün arkadaşı Ramazan ile beraber kimsenin yakalayamadığı azılı katil Eşref’i yakalarlar. Bu büyük başarının ardından Nazır Paşa onları gizli polis yapmıştır. Nazır Paşa’nın kız kardeşinin elması evden çalınır ve paşa muhteşem ikiliyi elması bulmaları için görevlendirir. Bu görev başladığı anda komedi furyasıda yanında başlıyor.

İyi Seyirler…
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Filmler