Türkçe Dublaj

Ana Sayfa Videolar Filmler Yabancı Filmler Türkçe Dublaj '' Ölümüne Kaçış TR Dublaj '' Tek Parça

'' Ölümüne Kaçış TR Dublaj '' Tek Parça

'' Ölümüne Kaçış TR Dublaj '' Tek Parça
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Türkçe Dublaj Yorumlar : 0 Okunma : 5008 Beğen : 0

Yapım: 2010_2011 - Polonya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Savaş,
Süre: 83 dakika
Yönetmen: Jerzy Skolimowski,
Oyuncular: Emmanuelle Seigner, Vincent Gallo, Iftach Ophir, Eirik Daleng, Tracy Spencer Shipp, Håkon Speirs Færvik, Klaudia Kaca, Robert Mazurkiewicz, Janusz Wojtarowicz, Raymond Josey, Dariusz Juzyszyn, Varg Strande, Mark Gasperich, Zach Cohen, Nicolai Cleve Broch, Stig Frode Henriksen, Phillip Goss, David L. Price,
Senaryo: Jerzy Skolimowski, Eva Piaskowska,

Yapımcı: Bjarne Bjørndalen, Jerzy Skolimowski, Jeremy Thomas, Eva Piaskowska,
Filmin Özeti
"Afganistan'da Amerikalı askerler tarafından yakalanan Mohammed (Vincent Gallo), Avrupa'da bilinmeyen bir yerdeki bir cezaevine gönderilir. Bindirildiği araç kaza yapınca özgürlüğüne kavuşur ve evi olarak bildiği çölden kilometrelerce uzakta, kar altındaki ormanda kaçmaya başlar.Resmen var olmayan bir ordu tarafından acımasızca izlenen Mohammed, hayatta kalmak için öldürmekten başka çaresi kalmadığını görür. Film boyunca tek bir söz bile etmeden fiziksel olarak oldukça güç bir rolün altından kalkan Vincent Gallo, bu rolüyle geçen seneki Venedik Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne uzanmıştı..."
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Filmler