Türkçe Altyazılı Filmler

Uçuş 2012 Filmi Tek Part İzle

Uçuş 2012 Filmi Tek Part İzle
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Türkçe Altyazılı Filmler Yorumlar : 0 Okunma : 4303 Beğen : 0

Film izle

:Uçuş 2012 Filmi DVD

Tür

:2012 Filmleri, Aksiyon, Dram

Yapım

:2012 - ABD Yönetmen:Robert Zemeckis

Oyuncular

:Nadine Velazquez, Denzel Washington, Carter Cabassa, Tamara Tunie, Don Cheadle, John Goodman, Kelly Reilly, Carter Cabassa IMDB Puanı:7.5

Usta oyuncu Denzel Washington un Whip Whitaker adında bir Pilot’u canlandırdığı Uçuş Filmi 2012 ABD yapımı iddalı filmlerden birisidir. Sıdadan bir gün ve Whip Whitaker ucuş için hazırlıklarını yapıyor ve uçuş başlıyor. Herşey normalken bir anda uçak irtiba kaybediyor. Ne olduğu anlaşılmayan durumda uçak hızla düşüşe geçiyor. Ancak Usta pilot Whip Whitaker kendine öz ve kimsenin anlayamadığı bir yöntemle uçağı düşmekten kurtarıp yere sağ salim indirir. Hem uçağı hem de tüm yolcuların hayatını kurtaran Whip hastanede gözünü açtığı zaman ise beklemediği bir muamele ile karşılaşır. Raporlara göre kanında alkol belirlenen Whip şaşkındır. Kendisinden başkasının bu uçağı kurtaramayacığını ve alkol almadığını söyleyen Pilot artık mahkemeyle ve suçlamayla başı derttedir. Kimbilir belkide uçağın düşmesinide, kurtarma planını da kendisi ayarlamıştır..
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Filmler