Uzaylı Maron Tarikatı

Uzaylı Maron Tarikatı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Bağımsız Tarikat ve Kültler Yorumlar : 8 Okunma : 13820 Beğen : 0

“Türkiye’de şeytanın lanetinden kendilerini uzaylıların kurtaracağına inanan bir çok grup ve örgüt var. Bunların en önemlilerinden biride liderliğini Cenap Başman’ın yaptığı Maron tarikatı”

Aksiyon Dergisinin geçmiş senelerde yayımlanan bir sayısındaki haberde Antalya'da toplu intiharları engellenen bir grup gençlerle birlikte tekrar gündeme gelen bu UFO ve uzaylı kaynaklı örgütlerin çeşitli zamanlarda bir çok intihara sebep olduklarını ve bu gruplardan en önemlilerinden birinin de Adanalı bir eczacı olan Cenap Başman’ın liderliğindeki, Maron tarikatı olduğunu ve bu tarikatın üyelerinin 2013 de kıyametin kopacağına ve Atlanta medeniyetini tekrar kuracaklarına inandıklarını bildirdi.

Tarikat içersinde mühendisten, öğretmene ve profesörlere kadar toplumun birçok kesiminden kişi var. Aksiyon dergisi, “Başman kendisinin peygamberlerin enkarnesi olduğunu ve ancak kendisiyle birlikte olanların kıyametten kurtulabileceğini” yazıyor diyor haberinde…

Maron adı verilen hareketin eski yöneticilerinden olduğunu söyleyen Dr. Ünal Yılmaz, Başman’ın medyumik bazı özelliklerinin olduğunu, insanların şeytan ile korkutularak gruba bağlandığını aktarıyor. Yine eski üyelerden dedektif Dr. Joseph erdem ise şunları söylüyor :

“2013’de kıyametin kopacağını, Hıristiyan veya Müslüman kim olursa olsun onların yanından ayrılmazsanız bundan kurtulacağınızı söylüyorlar, Başman ‘hadi evlatlarım bugün ölüyoruz’ dese arkasından gidecek çok sayıda insan vardır.”

UFO araştırmaları merkezi başkanı Haktan Akdoğan ise bu grupları “UFO’ların bilinmezliğini kullanan şarlatanlar” olarak niteliyor.

Evet böylece bu araştırmanında sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yurtdışında UFO tarikatları ile ilgili oldukça kötü sonuçlanmış birçok olay var. Ülkemizde ise bu tarikat sınıflarına yer yer girdiği anlaşılan, yer yerde benzerlik gösteren zaman zaman medyada boy göstermiş, irdelenmiş ve yaptıkları yanlışlar ortaya dökülmüş, tutarsızlıkları anlatılmış iki grup var gözüküyor. Umarız bu iki gruptan da gelecekte kötü sonuçlar alınmaz ya da alınmadan engellenebilir. Bu yazının hazırlanmasındaki amaç birilerinin kötülenmesi, yargılanması değil… Amacımız, eğitimsiz, her söylenene inanabilecek düzeyde bulunan ve manevi boşlukta olan insanların hem yurtdışı, hem de yurtiçinden bazı oluşumlara, gruplara ve örgütlere katılırken bu yazıdan faydalanarak kandırmacaları ve doğruları görmeleri, kendilerine bu yazıdan pay çıkartmaları, daha dikkatli olmaları ve aklın yolundan ayrılmamalarını sağlamak düşüncesidir.Yazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

İlgili Sayfalar

Yorumlar 4

 • Nurullah Öksüz

  Nurullah Öksüz

  Dini eğitimler az oldu mu olacağıda budur

  Cevapla
 • Hakimato Satamush

  Hakimato Satamush

  herkesin dini görüşlerine saygı duymalıyız ancak uzaylıların var mı yok mu olduğu bilimsel kanıtlanmış bişey değil yani (ben şahsen uzaylıların varlığına inanıyorum) hem uzaylılara neden güvenelim ki onları tanımıyoruz bilmiyoruz bide uzaylıların duyguları yoktur bundan dolayı insanlarla uzaylılar asla anlaşamaz.

  Cevapla
 • Berkan Kahveci

  Berkan Kahveci

  Hakimato musun nesin. Uzaylıları tanımıyoruz diyorsun,ondan sonra da uzaylıların duyguları yoktur diyorsun.

  Cevapla
 • metin mert

  metin mert

  din yetersiz insanların elinde politikaya alet edilince millet çareyi budizmde, uzay dinlerinde aramaya başlıyor.. peygamberler döneminden önce mezopotamyada sumerler ,anunnaki denilen uzaydan ve yeraltından gelen yarı insan ,yarı sürüngen tanrılara (reptilian) tapınıyorlardı.. şimdide illuminati denilen aynı tanrılara tapan topluluk film ve muzik dünyasını ele geçirerek yine bütün dünyayı etkileri altına almışlardır..

  Cevapla

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.