Bağımsız Tarikat ve Kültler

Tanrının Çocukları / İsanın Fahişeleri Kültü

Tanrının Çocukları / İsanın Fahişeleri Kültü
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Bağımsız Tarikat ve Kültler Yorumlar : 0 Okunma : 19464 Beğen : 0

Bu hareketin temel inanışı “Sex for Jesus” yani İsa için sex’dir. Bu haraket adını daha sonra Moses Berg olarak değiştiren ve taraftarlarınca MO diye çağrılan David Berg tarafından 1965 yılında Us ‘da kuruldu.

İsa’nın Fahişeleri

Elinde İncil ve dudaklarında aşk sözcüğüyle MO İsa’nın fahişelerinin reklamını yapıp onları tanıtmaktadır. Kızlar fahişelik yaparak hem Tanrının Çocukları’na dönenleri elde etmeye çalışıyorlar hem de MO için para kazanıyorlar. Akımı üyeleri kızları ; “Flörtçü” veya “Balık Avcısı Flörtçüsü” diye çağırıyorlar.

Moses Berg ana teması sex olan “MO yazınlarıyla” topluluklarıyla iletişim kuruyor. MO yazınlarına göre ;“Tanrı aşktır ve O seksi yaratan biridir.O homoseksüelliği, insest ilişkiyi , zinayı, yetişkin çocuk seksini ve çok eşliliği cesaretlendirmiş ve uygulamıştır”. MO Samilere şiddetle karşıdır (Anti-samitic).

Tanrının Çocukları diğer adıyla Sevgi Ailesi’nin toplulukları dıştan iyi görünüyorlar.Eski Hıristiyanlar gibi İncil’le birlikte yaşıyorlar ve caddelerde insanlara MO yazınları dağıtarak “İsa Sizi Seviyor” diyorlar.

Günümüzde Tanrının Çocukları

Moses Berg’in yani MO’nun şu anda nerede yaşadığı kesin olarak bilinmiyor. Dünyayla tek bağlantısı İsveç’teki mail adresidir. Topluluğun iddiasına göre 72 ülkede 10.000 üyeleri ve 90 toplulukları vardır. Her yıl 60 milyona yakın MO yazını dağıtmaktadırlar. Topluluk İngiltere’de “Heaven’s Magic” (Cennetin Sihri) adı altında yaşıyorlar.

Tanrının Çocukları Mensubu Bir Grup Misyonerlik Faaliyetinde

Kültün Kurucusu Moses Berg ( MO)

Tanrının Çocukları Tarikatı Üyesi İsa İçin Sex Yapan Kızlar



Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Dünya Dinleri