Bağımsız Tarikat ve Kültler

Ana Sayfa Dünya Dinleri Tarikat Mezhep ve Kültler Bağımsız Tarikat ve Kültler Dünya Hükümeti (World Government, Planetary Management)

Dünya Hükümeti (World Government, Planetary Management)

Dünya Hükümeti (World Government, Planetary Management)
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Bağımsız Tarikat ve Kültler Yorumlar : 0 Okunma : 7570 Beğen : 0

Bir okültist olan Alexandre Saint-Yves d'Alveydre, “aydınlanmış inisiyelerin yönetimi” anlamında bir sinarşik yönetimi tanımlamıştı. Dünya Hükümeti (World Government, Planetary Management ) yönetimi, idealde tüm insanlığı yönetecek ve en yüksek ruhi ve sosyal temeller üzerine inşa edilecek tek bir “dünya hükümeti” anlamına geliyordu.

Buna göre, tüm dünyanın bir aydınlanmış insanlar grubu tarafından yönetildiği bu hükümetin oluşturulması için dünya tarihinde gerçekleşen ve halen devam eden olayları yönlendiren gizli ve büyük bir güce sahip olan bir grup mevcuttur. Bu grup politika, ekonomi gibi alanlarda kontrole sahip olup, iddiaya göre bunu sürdürmek için beyin kontrolü gibi yöntemler kullanmaktadır.

Alexandre Saint-Yves d'AlveydreYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.