Bağımsız Tarikat ve Kültler

Adonai Kozmik Kardeşlik Birliği

Adonai Kozmik Kardeşlik Birliği
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Bağımsız Tarikat ve Kültler Yorumlar : 0 Okunma : 12165 Beğen : 0

Licerio Moreno noterlik mesleğini bir anda bırakarak kendini, uzaylılardan aldığı mesajları dünyaya yaymaya adadı. Çevresine toplananlar bir çok kere UFO gözlemleri ve psişik deneyimler yaşadılar. Licerio aynı zamanda Parapsikolog ve Astrolog olarak da ülke çapında faaliyetlerde bulunuyordu. Grup, 1986 yılından sonra gelen bilgileri kağıda dökme sürecine girdi. Asıl amaçları İsa’nın ikinci gelişine hazırlanmaktı ve grup üyeleri bir müddet sonra kendilerini “Şifre 33” adıyla anılan, “uzaysal ve ufolojik” bir misyonun içersinde buldular. İnanışlarına göre ki kutsal kitapta zaten bunu işaret ediyordu, uzaylılar bir gün onları almak amacıyla dünyaya gelecekti. Grup içinde yaptıkları toplu çalışmalar ile İncil’i ufolojik olarak yorumluyorladı. Ve “Şifre 33” ün anlamı şöyle açıklanıyordu;

2 Şubat 1988, yılın 33. günüydü ve o günden sonra yılın bitimine 333 günün kalmış olmasıydı.

Uzaylıların dünyaya dönüşlerinin İlk kanıtı, toplanmış 3000 kişinin gözü önünde,
1 Şubat 1988’de bir UFO’nun güneşin önünden geçmesi ile gerçekleşti ve gökte o sırada üç harf belirmişti “JVV”… Bu “Zafer kazanan İsa geliyor” anlamına geliyordu. (Jesus Viene Vencedor) Gruptan bir medyum, bu olayı günler önceden görmüş ve gelen mesajla birlikte anlatmıştı. Üzerinde 33 yazan, devasa bir uzay gemisi kendisine yaklaşmış ve o sırada “Ben uzaydan gelen yaratıcı babayım” sesi birden kulaklarında yankılanmıştı.

Şifre 33’ün simgesi ise, grup için Davud’un yıldızını simgeliyordu. Biri düz biri ters iki üçgen… Ve bunun nedeni de Licerio’nun Titicaca gölü yakınlarında resmini çektiği üçgen şeklindeki UFO’lardı ve görüntüyü yakaladığında birinin düz kenarı yukarda, diğerinin sivri ucu aşağıda olacak şekilde uçuyorlardı.

“Adonai Kozmik Kardeşlik Birliği” bir sürü benzeri gibi dinsel bir UFO tarikatı görünümünde… Grup içinde bugüne kadar intihar vakası yaşanmadı ama daha ilerde ne olur bilinmezYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.